Поради щодо профілактики захворювань ясен

Поради щодо профілактики
захворювань ясен

Запобігайте та захищайте

Запалення ясен має причину - зубний наліт. Правильний контроль за причиною - видалення нальоту, а не просто знищення симптомів запалення, - забезпечить вам найкращий захист.

Ретельне чищення дуже важливе

Ретельне чищення дуже важливе

Чищення зубів двічі на день, очищення всіх міжзубних просторів та полоскання запобігають накопиченню зубного нальоту та зменшують загальну кількість бактерій у роті. Антибактеріальні зубні пасти та ополіскувачі для ротової порожнини можуть доповнити ручне чищення. Також важливі регулярні відвідування стоматолога та професійна гігієна зубів.

Як правильно користуватися зубною ниткою?

Принаймні раз на день, в ідеалі перед сном.
Використовуючи зубну нитку, ви маєте доступ до важкодоступних просторів між зубами, до яких зубна щітка не може потрапити.

Правильна техніка чищення

Принаймні двічі на день, вранці та ввечері. Виберіть зубну щітку відповідно до морфології ваших ясен. Попросіть поради стоматолога.

Очищення зовнішніх поверхонь

Очищення зовнішніх поверхонь

Очистіть зовнішні поверхні верхніх зубів, а потім нижніх. Нахиліть щітку під кутом 45 ° до лінії ясен і змітайте чи відкатуйте щітку від гумки. Обережно почистіть поверхню кожного зуба, використовуючи короткі помахи вперед-назад.

Очищення внутрішніх поверхонь

Очищення внутрішніх поверхонь

Очистіть внутрішні поверхні верхніх зубів, а потім нижніх. Обережно почистіть поверхню кожного зуба, використовуючи короткі помахи вперед-назад.

Нарешті: чищення жувальних поверхонь

Нарешті: чищення жувальних поверхонь

Обережно почистіть поверхню кожного зуба, використовуючи короткі помахи вперед-назад. І не забудьте очистити язик.

Регулярне відвідування стоматолога та профілактика

Стоматологи та гігієністи зубів можуть виявити перші ознаки проблем з яснами. Причини, такі як наліт та зубний камінь, також виявляються та усуваються під час регулярних стоматологічних оглядів або в рамках професійної гігієни зубів. Для проведення професійної гігієни зубів поверхні зубів шліфуються спеціальними пастами та полірувальними чашками. Це запобігає швидкому утворенню нальоту.

Регулярне відвідування стоматолога та профілактика